Türkiye’de bir ilk, Elektrikli yerden ısıtma yollarda....

Firmamız, Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek İstanbul Metrobüs hattı Topkapı ve Avcılar bağlantı köprülerinde elektrikli yerden ısıtma uygulamasını yapmıştır. Üstelik sadece tekerlek izi şeklinde asfaltı kaldırtarak elektrikli yerden ısıtma uygulamasını yapmış ve üzeri direk asfalt dökülerek kapatılmıştır. Elektrikli yerden ısıtma sistemi daha sonra inşaat aşamasında Söğütlüçeşme metrobüs köprüsünde de tarafımızca tüm zemine döşenerek uygulanmıştır.

Dış mekanlarda uyguladığımız elektrikli yerden ısıtma sistemi, sadece ayarladığımız ilgili hava şartı oluştuğunda otomatik olarak devreye girip, o şart ortadan kalktığında yine otomatik olarak devreden çıkmaktadır.

Dolayısıyla insan gücüne, sistemin kış boyunca çalışmasına gerek kalmadan soğuk hava şartlarından kaynaklanan kayma, kaza gibi tehlikeleri önlemek ve konfor sağlamak amacıyla elektrikli yerden ısıtma en uygun, en pratik ve en ekonomik çözümdür.Dış mekan çözümlerimizle ilgili Çözümlerimiz ve Projelerimiz başlığı altındaki uygulamalarımıza bakabilir, ayrıntılı bilgi için her zaman bizi arayabilirsiniz.